מרתון וינה – מועדון רצים בחווית ריצה אישית וקבוצתית.

22 באפריל 2018

מרתון וינה עבר חלף לו.

המון התרגשות לקראת אירוע, בזמן אירוע וגם בימים שלאחריו. התרגשות שהופכת לזיכרון מתוק, לחוויה, המון הכנה לקראת התמודדות מיוחדת והופס… היא נכנסת לתוך ארגז ההישגים, ההתנסויות והניסיון שלנו. ארגז ההישגים וההתנסויות מבסס את מושג ה”עומק” שלנו כספורטאים..

יצאנו למרתון וינה קבוצה של 30 ספורטאים, חלקם באו עם בני/בנות זוג שהוסיפו עוד יותר לאווירה המשפחתית המיוחדת שיש לנו בקבוצה בכלל, ולמשתתפי וינה בפרט.

הכל מתחיל ברגע ההחלטה, בהרשמה לאירוע, בהתחייבות האישית לעשות אותו ואת כל מה שדרוש בדרך כדי להיות מוכנים… ברוב המקרים אנחנו לא ממש מבינים את המשמעות של הזמן, העומס הפיזי והרגשי ואת ההתחייבות הגדולה שלקחנו על עצמנו, אך עצם ההתחייבות, ההתמסרות לאימונים לקראת היעד, לחברים לאימונים המשותפים שאנחנו מגבשים לעצמנו וכמובן התקשורת והקשר עם צוות המאמנים, עוזרים לנו מאוד להתמודד עם כל האתגרים וברוב המקרים אנחנו מגיעים לקו הזינוק מוכנים לאתגר.

כשאני נוסע כמאמן לאירועים כאלו ולוקח בהם חלק, ההישג האישי מתגמד נוכח אוסף ההישגים והתחושות- הטובות וגם אלו הטובות פחות, שיש לחברי הקבוצה השותפים לדרך וגם לחברי הקבוצה שנשארו בבית ושומרים עלינו באנרגיות טובות מרחוק… הפעם הלך לי טוב ואני מאושר על כך, אך כפי שציטטתי בעבר Happiness only real when shared  – כשתיארתי את אופי המועדון שלנו.

כלומר, תחושת האושר מלאה כשהוא משותף עם אנשים אחרים. לכן ההישג האישי שלי מתגמד, כספורטאי וכאחד מצוות המאמנים שאימנו את חבורת הספורטאים המופלאה הזו – ארי תדהר ודני בן דרור, לעומת ההישג הקבוצתי האדיר המורכב מאוסף הישגים של אנשים מיוחדים שבסך הכל באו כדי ליהנות.

בתדריך שקיימנו מספר שבועות בודדים לפני הנסיעה עברנו על נושאים טכניים וגם רגשיים שאנחנו עלולים להיתקל בשארית תקופת ההכנה שלנו וגם במהלך המרתון עצמו… הנקודות שעלו בתדריך הזה וגם בתדריך שקיימנו 24 שעות לפני המרתון הוכיחו את עצמן וסייעו לחלקנו במהלך ההתמודדות עם המרחק.

נסענו לוינה כדי לרוץ מרתון, חזרנו מוינה עם חוויה אדירה של הסתובבות ברחובותיה הנקיים של עיר מקסימה, יפה ונקייה, מרופדים בניסיון ריצה משמעותי ברחובותיה וגאים בעצמנו, בחברינו ובמדינתנו.

החזרה לארץ והמחשבה על היעד הבא היא טבעית, אך מעידה על האופי השאפתני שלנו, שלעתים עלול לגרום לנו לשכוח מהר מדי חוויה כה עשירה. אני מבטיח להיות כאן ולהזכיר לכולכם מדי פעם, את החוויה המעצימה שעברנו יחד, בתדריכים לאירועים הבאים, בתמונות או בשיחות אישיות כדי שהחוויה הזו, כמו רבות אחרות תישאר ותיזכר אצל כולנו לעוד שנים ארוכות.

 

בסרטון – אנחנו בתום התדריך עם ההפתעה של כנרת המדהימה…

Comments

comments

צרפו אותי לקבוצה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.


טיפים ועידכונים מעולם הטריאתלון

חוויה טובה לכולם!

יחד עם מקצועיות ובטיחות, אנחנו מביאים את עצמנו למקומות חדשים, לסיפוק, להישג והגשמה. ב zen אנו בונים בסיס של אורח חיים על פי מה שאנחנו מאמינים בו ומסגלים לעצמנו את מה שאנו רוצים לחיות.
במסגרת המועדון, בזכות התמדה ונחישות משותפת ובחברת אנשים טובה, כל אימון הופך לחוויה וההגשמה הופכת להיות חלק מהדרך. קראו עוד>>

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

התעדכנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו

תקנון
כל הזכויות שמורות © לזן, קבוצת טריאתלון, חוגי טריאתלון, מועדון טריאתלון, ריצה, שחייה ואופניים.
שיווק באינטרנט - Wisy / אתרים בליסינג – Wish Lease / בניית חנויות בוורדפרס – x-Press