הג’ירו דה איטליה – 3 ימים ראשונים בישראל

הג’ירו דה איטליה – 3 ימים ראשונים בישראל

רבות נאמר ועוד ייכתב על האירוע הסנסציוני הזה שעבר אותנו בשלושת הימים של הג’ירו בישראל…

עד שזה קרה לא ידענו  מה יהיה, כמה קהל יבוא, איך הרוכבים האלופים יתמודדו עם הכבישים שלנו, תוואי המסלול, איך תהיה הסבלנות של הנהגים והאזרחים בדרכים ובכלל. כמו כל דבר שקורה בפעם הראשונה – קשה להאמין עד שזה קורה..

ובכן, זה קרה והיה פשוט מושלם. היה מרגש מאוד, אני ממש מרגיש שלא יכולנו לקוות לטוב יותר…

בזמן כתיבת שורות אלו כבר עבר יום הרכיבה הראשון בסיציליה ולעניות דעתי לא נפלנו אפילו במעט מהארגון של האיטלקים.

הגעתו של הג’ירו דה איטליה לישראל עבורי הייתה סימן לכך שמי שרוצה מצליח, במקרה הזה אנשים עם חזון אדיר, המון רצון והשקעה, נחישות ואמונה..

החזון הזה שלהם הקים קבוצת רכיבה ישראלית Israel Cycling Academy – קבוצה ברמה עולמית, העלה את רמת הרוכבים הישראלים ואפשר לשניים מהם- גיא ניב וגיא שגיב להשתתף באחד מהטורים הגדולים בעולם האופניים, מקדם מאוד את ענף הרכיבה בארץ ואת ספורט הסבולת בכלל, דבר שבעיני תורם רבות לאופי החברה בה אנחנו חיים, לאיכות החיים שלנו ולסביבה שלנו. רק לראות את כמות ההשקעה של עריית תל אביב בשבילי אופניים וריצה בתחומי העיר ופארק הירקון משקף את הגישה לספורט ולספורטאים בעיר ובארץ.

אחד הדברים המרגשים ביותר בהגעתו של הג’ירו דה איטליה לישראל בעיניי, מעבר למפגש עם טובי הרוכבים בעולם, הוא הזכות לראות את מדינתנו הקטנה והמדהימה מצולמת על שלל נופיה, דרך גלגלי הרכיבה של האופניים. ללא חדשות, ללא פרשנויות. כך באופן טבעי, כפי שהיא, המדינה הוצגה בהקשר ספורטיבי. הישראליות הכי טובה יצאה לרחובות כדי לעודד את הספורט, כדי להיות חלק ולהראות מי אנחנו באמת. ללא מדים או נשק, עם המון חיוכים, אהדה ושמחה בלב. התחושה הזו שחשתי בזמן הצפייה בנופיה המדהימים של מדינתנו ממש דומה לתחושה שיש לי כשאני חוזר ממסע רכיבה בארץ או ממחנה אימונים.. שם ה”מצלמה” היא העיניים שלנו, אנחנו חווים את המדינה דרך הספורט, אך הג’ירו אפשר את החוויה הזו למיליארד צופים ברחבי העולם- הלא זה פשוט מדהים בעיניי, הזדמנות חד פעמית, במשך שלושה ימים להציג את מה ששום קמפיין הסברה כנראה לא יצליח לעשות.

תודה רבה לכל מי שעשה את הבלתי אפשרי לאפשרי

תודה רבה לכל מי שהפיח בנו תקווה, מילא את ליבנו באושר וגאווה ופתח פתח לעולם חדש של אירועים ותחרויות במדינתנו.

תודה רבה לעושים במלאכה על ההזדמנות לפתח ולהתפתח באמצעות הספורט המדהים הזה- רכיבת אופני כביש- עם מלא תקווה לפיתוח המודעות של הנהגים אלינו הרוכבים בכביש בשבתות ובימי חול, בתקווה לסבלנות וסובלנות לתחום הזה שלנו ובכלל בחברה שלנו.

הג’ירו ממשיך… סייקלינג אקדמי שם במלוא הכוח והמוטיבציה להטביע חותם… מחזיקים לכם אצבעות!!! כל דבר שתעשו מבחינתי יהיה טוב!

היה לנו העונג להשתתף בתכנית “חיי בלילה” עם נדב בורנשטיין מיד עם סיום הג’ירו, היה לנו כיף, מצרף לכם את הקישור לתכנית ב mako…  

אנו מופיעים לאורך כל התכנית וראיון קצר איתי בדקה ה 17:50

https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/live-at-night-s10/VOD-b840ceb60153361006.htm?sCh=9a0955132a1f1610&pId=957463908

Comments

comments

צרפו אותי לקבוצה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.


טיפים ועידכונים מעולם הטריאתלון

חוויה טובה לכולם!

יחד עם מקצועיות ובטיחות, אנחנו מביאים את עצמנו למקומות חדשים, לסיפוק, להישג והגשמה. ב zen אנו בונים בסיס של אורח חיים על פי מה שאנחנו מאמינים בו ומסגלים לעצמנו את מה שאנו רוצים לחיות.
במסגרת המועדון, בזכות התמדה ונחישות משותפת ובחברת אנשים טובה, כל אימון הופך לחוויה וההגשמה הופכת להיות חלק מהדרך. קראו עוד>>

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

התעדכנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו

תקנון
כל הזכויות שמורות © לזן, קבוצת טריאתלון, חוגי טריאתלון, מועדון טריאתלון, ריצה, שחייה ואופניים.
שיווק באינטרנט - Wisy / אתרים בליסינג – Wish Lease / בניית חנויות בוורדפרס – x-Press