על זה אני מדבר כשאני מדבר על ריצה…

אימון הבוקר היה שגרתי כפי שקראתי לסרטון הקצר שערכתי ויחד עם זאת היה מיוחד מאוד
משך כל עונת האימונים שלנו אנו עובדים על טכניקת ריצה נכונה, שולטים ברמת המאמץ שלנו, על פי הוראות האימון, בקצב פעימות הלב ובקצבי הריצה. אנו מקיימים טסטים- מבדקי יכולת כדי לדעת היכן בדיוק אנחנו עומדים ומתאימים את רמת המאמץ באימונים ליכולת הנמדדת בכל תקופה.

המטרה ברורה- להשתפר.

הדגש העיקרי- לעשות זאת נכון, לשמור על עצמנו בריאים, מלאי מוטיבציה או חדורי מוטיבציה לעבור תקופות מאתגרות ולהתמיד בתהליך.

כל זאת, משימה מאוד מאתגרת, אך פשוטה. כדי לעמוד בה אנחנו צריכים פשוט לשמור על רצף האימונים, אנחנו יכולים ואף נדרשים להיות בקשר עם שאר חברי הקבוצה ועם הצוות המקצועי, עוד לפני שמאתגר לנו. אפשר להקביל את הקשר הזה לרשת שיש מתחת ללהטוטן אשר עף לו למעלה בטרפז- ברוב המקרים הוא לא פוגש את הרשת בכלל (לא נופל), אך היא נמצאת שם, הוא יודע את זה וכך גם אנחנו. נשתמש בצוות המאמנים ובחברי המועדון כדי שיהיו שם בעת הצורך.

הבוקר באימון שילבנו הרבה מאוד יכולות באימון פשוט לכאורה- סטים של 4 דקות ברמת מאמץ בינונית פלוס עם דקה מנוחה ביניהם. במהלך אותן 4 דקות רצנו בעליות וירידות, תלולות וקצרות וגם כאלו מתונות, רצנו על דשא, שיפוע צד, עלינו מדרגות ויחד עם כל אלו- רצנו יחד.. עם חברים שמדרבנים, או אנו דירבנו אותם- כל אלו יכולים לגרום לנו לאבד את השליטה ברמת המאמץ הנדרשת לתקופה זו של האימונים. האחראים מבינינו, או אלו שלא נתנו דרור לקצב הטבעי שלהם, הרוויחו שליטה ואחידות בביצוע, אימון בינוני פלוס ולא קשה מדי שעזר לנו לפתח עוד יותר את המערכת האירובים והשאיר מספיק כוח לשאר אימונים השבוע.
כמו האימון הזה, כך בכל אימון שבועי אחר לאורך עונת האימונים שלנו, חשוב להקפיד על הוראות האימון, על דרישות המאמן, כדי לבצע את כלל תכנית האימון, בימים הבאים, בשבועות ובעונת האימונים כולה, בצורה בטוחה ואחראית.

כי כמו שאמרנו- אנחנו רוצים להשתפר ולשמור על הבריאות שלנו, לשמר ולאסוף חוויות מהתהליך השגרתי שלנו ולקראת אירועים קטנים כגדולים שאנחנו מתכוננים אליהם.

בהצלחה ולהתראות באימונים
אסף

 


 

 

 

 

 

Comments

comments

צרפו אותי לקבוצה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.


טיפים ועידכונים מעולם הטריאתלון

חוויה טובה לכולם!

יחד עם מקצועיות ובטיחות, אנחנו מביאים את עצמנו למקומות חדשים, לסיפוק, להישג והגשמה. ב zen אנו בונים בסיס של אורח חיים על פי מה שאנחנו מאמינים בו ומסגלים לעצמנו את מה שאנו רוצים לחיות.
במסגרת המועדון, בזכות התמדה ונחישות משותפת ובחברת אנשים טובה, כל אימון הופך לחוויה וההגשמה הופכת להיות חלק מהדרך. קראו עוד>>

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

התעדכנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו

תקנון
כל הזכויות שמורות © לזן, קבוצת טריאתלון, חוגי טריאתלון, מועדון טריאתלון, ריצה, שחייה ואופניים.
שיווק באינטרנט - Wisy / אתרים בליסינג – Wish Lease / בניית חנויות בוורדפרס – x-Press