מחנה אימונים אילת דצמבר 2017

דצמבר 2017, אילת, ישראל

מדי שנה אנחנו מבצעים מספר מחנות אימונים, חלקם לקראת יעד ספציפי , אחרים כחלק מתהליך הכנה המרכז אימונים בסוף שבוע אחד. בכל אחד מהמקרים בסוף שבוע כזה מעורבת אנרגיה מדהימה של שיתוף והיכרות. אוסף רגשות המעורבבות באתגר וסיפוק, אמפתיה, הכלה ותמיכה הדדית.

המונח “עומק” בספורט מתאר את הנסיון שיש לספוטאי/ת בתחום הספורט. נסיון מבחינת זמן- ותק אך גם מבחינת איכות- ידע שנצבר ויכלות הבאות לידי ביטוי בזכות אותו הידע- אותו הנסיון.

למחנה הזה הגיעו ספורטאים בעלי רמות שונות של אותו עומק- מתחילי וותיקים בספורט, ספורטאים שצוות המאמנים מכיר מספר שבועות בודד וכאלו שההיכרות המקצועית והאישית נמשכת לאורך שנים. ספורטאים שברפרטואר המקצועי שלהם עברו המון סוגי תחרויות אירונמן, אולטרא ומרתון ואחרים שטרם סיימו  טריאתלון ספרינט או מירוץ כביש של 10 ק”מ.

כולם יחד תחת אותה מסגרת אימונית, בהתאמה מושלמת של תכנית האימון על ידי צוות מאמנים מקצועי ומסור שליווה אותנו במחנה- הזדמנות מעולה לומר שוב תודה לכם- ארי תדהר ודני בן דרור – מאמני טריאתלון שהמשותף הבולט ביותר שלהם, מעבר לחיבור למועדון שלנו הוא התשוקה לספורט, ללמידה העצמית והעברת המידע הלאה לקהילת ספורטאים ליצירת חוויה כוללת מושלמת בעיני- תודה רבה לכם על המסירות והמקצועיות שאתם מביאים אתכם למועדון הזה ובכלל לקהילת הטריאתלון וספורט הסבולת בארץ. מעוניינים לקרוא עוד על צוות המאמנים שלנו? כנסו לקישור>>> 

 

לכם הספורטאים שלוקחים חלק באימונים השגרתיים במהלך השבוע ולוקחים לכם את הזכות לצאת לסוף שבוע אינטנסיבי כזה של אימונים אני רוצה להביע הערכה ואהבה מעומק הלב, על המסירות והבחירה לעשות טוב לעצמכם, להשתפר ולהנות מתחביב שלעתים יכול להיות מורכב ובאותה המידה מתגמל מאוד. מוריד בפני כל אחד ואחת מכם את הכובע
מצרף כמה תמונות לפוסט וקישור לגלריה ששמתי בפייסבוק

 

מחנה האימון הזה הכין קבוצה של אנשים , בין היתר, לישראמן המתקרב אלינו בצדי ענק. תקופת אימונים ממושכת מגיעה אל קיצה ומתנקזת אל קו זינוק קטן, נקודה בזמן שממנה יצא מסע בן כמות נכבדת של שעות… ובמסע הזה יהיה לנו זמן לחשוב על הדרך, על המשמעות, על האתגרים ועל האופן שבו אנחנו מתמודדים איתם. כמו שאגיד לכם בתדריך ערב לפני האירוע כותב לכם גם כאן- התחושות ישנו פעמים רבות… עליות ומורדות, הערכה עצמית ולעתים אכזבה – אני מבקש וכמעט מפציר- להתחבר לכל אחת מהתחושות, גם אם לא ממש מבינים אותן או רוצים שהן יעלמו, התחושות הללו הן חלק בלתי נפרד מהאתגר ומהאירוע כולו. התחושות שלנו מעצבות את החוויה שלנו וצובעות אותה בצבעים אמיתיים של חיינו.

שולח אתכם ספורטאים לחוות, להתמודד ולהגשים את המטרה האישית של כל אחד ואחת מכם
אנחנו נהיה שם “על הקווים” בעמדת ה-דולפיזן, נמתין לכם, נעודד, נאכיל ונשקה במה שתבקשו- מים, איזוטוני, קולה, ג’ל, ביגלה, כדור מלח יחד עם חיוך מלא אנרגיה.

 

לגלרית התמונות בפייסבוק>>>

 

זה הספורט שלנו, זוהי ה”עבודה” שלי ואני אוהב אותה כל כך

להתראות בישראמן

להתראות באימונים

להתראות

אסף

 

 

 

Comments

comments

צרפו אותי לקבוצה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.


טיפים ועידכונים מעולם הטריאתלון

חוויה טובה לכולם!

יחד עם מקצועיות ובטיחות, אנחנו מביאים את עצמנו למקומות חדשים, לסיפוק, להישג והגשמה. ב zen אנו בונים בסיס של אורח חיים על פי מה שאנחנו מאמינים בו ומסגלים לעצמנו את מה שאנו רוצים לחיות.
במסגרת המועדון, בזכות התמדה ונחישות משותפת ובחברת אנשים טובה, כל אימון הופך לחוויה וההגשמה הופכת להיות חלק מהדרך. קראו עוד>>

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

התעדכנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו

תקנון
כל הזכויות שמורות © לזן, קבוצת טריאתלון, חוגי טריאתלון, מועדון טריאתלון, ריצה, שחייה ואופניים.
שיווק באינטרנט - Wisy / אתרים בליסינג – Wish Lease / בניית חנויות בוורדפרס – x-Press