ממליצים

 הי אסף יקר
ראשית תודה שהתמסרת לי,
הקשבת , הכלת, למדת, הצחקת, אמנת
בזכותך למדתי לראות חרצית, ציפור שיבולים בשדה
להרגיש את הרוח
המרחבים הפתוחים
להנות מהלהיות
למדת אותי לזוז אסף
לזוז עם הרגליים ועם הנשימה
עם הנשמה
מרגישה שמפה אנסה להמשיך לבד.
דווקא ביטול של כמה אימונים דחף אותי לא לפחד
לנסות
ואתה איתי כמו שכתבתי לך
מדבר אלי
אומר לי תמתחי, תרכני מעט קדימה, מעבר למעקה. תורידי רגליים ישר ומהר
אתה למדת אותי ללכת בריצה
אוהבת אותך מאד
ומעריכה אותך
אבל רוצה לנסות לבד
ולשמור על דלת פתוחה אצלך
אנא תבטיח לי
להתראות בהצלחה
יקר
שלך דנית


מתוך סיכום תחרות טריאתלון אילת 2017 – דנית

“תקופת ההכנה לטריאתלון היתה גבולית עד קצרה מידי עבורי. אמנם ידעתי מספיק זמן מראש שאני הולכת לעשות את זה, אבל התקשיתי “להתניע” ורק כאשר נכנסתי לזן, וחודש וחצי לפני יחד עם חברותיי, התחלתי לתת גז. 

התדריך של אסף – עבורי התדריך הזה היה מאד משמעותי .מעבר לחלקים וההדגשים הטכניים, אסף אמר כמה דברים שנחרטו לי בראש, ובאמת יכולתי לחשוב עליהם תוך כדי האירוע. הכריזמה, האכפתיות, האנושיות, הרצון האמיתי שכל אחד ירגיש טוב, הוא ייחודי זה מרגש ומעודד מאד! – ובעל ערך רב בעיני. שלא לדבר גם על הליווי הפיזי במהלך האירוע

בוקר האירוע , התרגשות, אדרנלין, קר…מאד…ואוירה נהדרת.

ההודעות של אסף על’בוקר, ההמתנה שלו בכניסה לשטח ההחלפה וכל הליווי, יחד עם כל חברי הקבוצה, ערב לפני, בבוקר ובמהלך האירוע עצמו נפלאה !

רצה. רואה את חברותיי מולי. איזה כיף. מתחילה הקפה קשה לי! אסף צץ ומזכיר לי לחייך.. –

נהניתי מאד מהליווי המקצועי, האנושי, מהאכפתיות ומהדאגה לכולנו. חייבת לציין 3 שגם באימונים האחרים עם ארי, דני ובקשר עם תהילה, זה מקסים לראות איך אתם מסונכרנים, יודעים ועושים מאמץ ציוותי לחזק ולתת הרגשה טובה בהקשר של השגת היעד”

 

 


יוסי פיק – מצטרף חדש לקורס הכנה לטריאתלון מאי 2017

“הי אסף,
נתחיל בזה שאני מאוד שמח שהצטרפתי למסגרת האימונים של הקורס + קבוצת הרכיבה! בפרק זמן קצר למדתי הרבה מאוד ואני מרגיש שמאוד השתפרתי. הצוות המקצועי, אלעד, ארי וכמובן אתה, ברמה מקצועית גבוהה מאוד וכן מאוד אכפתי.
כמו כן היכולת לשלב בין מתאמנים ברמות שונות ולתת יחס אישי ראויה להערכה.
כמי שהשתתף במספר תחרויות בעבר, אני מודע לחשיבות הניסיון ואני מאמין שמלבד השיפור בביצועים, הצלחתי ללמוד רבות מהניסיון של צוות המאמנים ולחסוך מספר טעויות כואבות.
תודה!
יוסי”
——

יובל שלפמן  אחרי טריאתלון גן שמואל – אוקטובר 2015  (לחיצה על התמונה תוביל לפוסט בפייסבוק בו ניתן לראות תגובות ותמונות נוספות)יובל


בתום כל מחנה אימון או מסע רכיבה החבר’ה מתבקשים לענות על שאלה- אנחנו קוראים לזה “שעורי בית”… בתחילת ספטמבר (2015) חזרנו ממסע רכיבה מרתק- תל אביב- רמות נפתלי- נהריה- תל אביב. כ 400 ק”מ, 5000 מ’ טיפוס בשלושה ימים קסומים… בתום המסע החבר’ה נתבקשו להשיב על השאלה- במה את/ה שונה לפני היציאה למסע ולאחר החזרה ממנו?… צירפתי את התשובה של גליה כסיכום מחנה שלה:
אני ככ שמחה על התרגיל הזה המכונה “שיעורי בית”DSC00992 מכמה סיבות…
הראשונה היא בגלל שזה ייחודי לגמרי לקבוצה שלנו ב zen, שבה התרגילים לא נשארים בגבולות הגוף אלא מאתגרים גם את הנפש והרגש.
הסיבה השנייה היא כי הוא נותן הזדמנות לפנות זמן מהחיים, לעצור ולהפוך רגש ותחושה למילים כתובות. כשהמילים כתובות הן צריכות להבחר ולהיות מדויקות. כך הן עוזרות לזקק את התחושות ולהגדירן בצורה מדויקת.
הסיבה הנוספת והחשובה במיוחד, עבורי, היא שהתרגיל גרם לי כן ל”פנות מקום” וכן לנסות להגדיר, למרות שחשבתי שאין לי מה לכתוב. שנות בגרותי בקבוצה הזו קצת הכהו את הצורך לכתוב “סיכום”. כי סיכום הוא סוג של סיום. ואחרי כמה סיכומים מגלים שאין פה סוף. יש פה אבני דרך.
בשנים האחרונות שמתי לב שכשאני מטיילת בארץ אני מזהה כבישים לפי מסעות רכיבה. פתאום החוויה של הטיול משתלבת עם הזכרונות של המסע, כל מסע מתחבר לתקופה בחיים, מעגלים שנסגרים, מעגלים שנפתחים, מעגלים שעדיין קורים ולא ברור עדין לאן הם לוקחים אותנו.
אולי יותר נכון להגדיר את זה כמפה- מפת דרכים גדולה של מסלולי החיים שלנו והנקודות אינן ערים אלה חוויות, חוויות מעצבות, חוויות שמגדירות אותנו לעצמנו.
גם המסע הזה שזור במעגלים של החיים שלי. במסע הזה סגרתי מעגל אחד ונפתחו אחרים.
אני קוראת סיכומים של חברים שלקחו חלק בחווית המסע הזה. ואני נזכרת בתיאורים שלי של “הדבר הזה”.
“הדבר הזה”.
היום אני מצליחה להבין את “הדבר הזה” ואת המשמעות שלו עבורי.
ה”דבר הזה” הוא חוט שני. חוט שמעטר את ריקמת החיים שלי ואט אט, אחד אחד, החוט הזה מייצר עיטור ועוד עיטור ועוד עיטור והחיים הופכים להיות שזורים בתוך העיטורים האלה. פתאום ברור לי שללא החוט הזה, ריקמת חיי תהיה חסרה.
אז הנה אני שוב מרגישה כמה אנחנו ברוכים במועדון הזה, באורך החיים הזה שבחרתי לי, שאני בוחרת בו מדי יום…
ברוכים שיש לנו את ההזדמנות והאפשרות לבחור. לבחור בחוט הזה שצובע לנו את ריקמת החיים שלנו בצבע ככ “חי”.

אסף יקר,

TalKelner@nesher

אני עדיין מנסה לעכל את שלושת הימים שעברנו, הלב עולה על גדותיו ובראש מסתובבות להן מלא מחשבות שאני לא יודעת מאיפה להתחיל לסדר…
אסף, אתה מדהים.
המסע הזה היה מתוקתק כמו שלא ראיתי מעולם! על ה-כ-ל חשבת מראש! הכל עטף אותנו, שרק נבוא, נרכב, נתאמץ, נהנה, נשבע ונהיה בטוחים.
ברוגע (רוב הזמן 😉 ) וסבלנות אינסופית אתה דואג לכולם ביחד ולכל אחד לחוד. כל אחד והשגעונות שלו מקבל יחס מיוחד. אפילו בסוף היום כשאתה שפוך מעייפות זה לא נגמר.
היום בקילומטרים האחרונים כשזכיתי להיות לצידך מקדימה, בעצם הבנתי שהעבודה שלך לא נגמרת לרגע.
אתה מאמין בנו, סומך עלינו ונוטע בנו תחושת בטחון.
אתה מנהיג. בטח כבר שמעת את זה…
ואתה חבר. לא עוד מאמן שמשחק משחקי כבוד ודיסטנס כדי לרכוש את המקום שלו.
בתור חדשה יש לי עוד פריווילגיה קצת להסתכל על הדינמיקה מהצד. אני מקווה שאתה יודע כמה כולם אוהבים אותך! הייתי גם אומרת מעריצים, אבל זה לא בדיוק. זו יותר מן הערכה עמוקה עמוקה כזו.
וזה לא רק אתה. זו גם הקבוצה הזו.
אלופים אחד אחד, שעברו את המסלול כולו (והוא באמת נראה בלתי אפשרי על הנייר) – אבל עדיין נתנו הרגשה שאני הכי מיוחדת מכולם (וודאי שזה לא נכון! אבל עדיין כיף שמפרגנים לך…).
אם מישהו היה אומר לי לפני 3 חודשים (כשהיה לי במצטבר אולי 100 ק״מ על האופניים) שאני בכלל אצא למסע הזה, ועוד לכל שלושת הימים ואפילו לא אעלה על הרכב למטר אחד, הייתי אומרת לו שהוא חי בסרט.
היום לפני הפניה ימינה בחזרה לחניון בהדר יוסף, היו לי דמעות בעיניים. הזכיר לי את הדמעות שהיו לי בסוף המסכמת למרתון הראשון שלי, דמעות של ״אני לא מאמינה שזה באמת קורה ועשיתי את זה״. זה קצת מרגיש כאילו כל ה-4.5 שנים האחרונות בהן אני רצה, היו מעין חימום למה שקורה לו עכשיו. איזה מזל יש לי שהחיים כיוונו אותי כך שהגעתי למועדון שלך!
פשוט – תודה.
טל קלנר
מסע רכיבה צפון, 3-5.9.2015

 


טריאתלון תל אביב 2015, אולימפי.shai sagi
אתגר לא פשוט, אבל מאוד מספק.
ההתמדה הנדרשת להשגת המטרה, והיכולת לבצע את התחרות לפי התכנון ללא ספק נותנות תחושת התעלות,
האנדרנלין שלפני הוא תחושה מדהימה, שיש רק לפני שעושים משהו בפעם הראשונה. שילוב של פחד, התרגשות, רתיעה ורצון להמשיך.
המנוחה שאחרי שהרווחתי ביושר…
תודה למשפחה שמאפשרת את זה, ול Zen מאמנים לחיים. שחייה, רכיבה, ריצה וטריאתלון על השותפות לתהליך.
עכשיו רק נשאר לבחור את היעד הבא, ולדעת בביטחון שאפשר להשיג אותו!

 

 

 

 


אסף כהן, yuval abas
רציתי להגיד לך תודה רבה על כל הזמן, ידע, תמיכה, מקצועיות, סבלנות, רגישות, רוגע, הבנה והכלה שיש בך. הרגשתי שהכנת אותי מעולה והגעתי לתחרות בכושר טוב, אולי הכי טוב שאי פעם הייתי, מוכן פיזית ומנטלית, ללא כל חשש או דאגה, בידיעה ברורה שאני מוכן. ״ברכבת הרים״ של השעות הראשונות אחרי התחרות הייתי ברגשות מעורבים – תחושות של שמחה מצד אחד על ההגשמה וכיבוש היעדשהצבתי לעצמי, ומצד שני, מחשבות על התוצאה – האם טובה מספיק. אז אחרי שנרגעתי ועברתי על כל הנתונים אני יכול להגיד שהייתה לי תחרות טובה ותואמת באופן די מדויק לקצב ואופי האימונים בחודשים האחרונים. כפי שבטח שמת לב, יש לי אופי תחרותי עם רצון להצליח ולהשתפר. אני מרגיש שאתה והקבוצה נותנים לי את הכוח, מוטיבציה, הנאה, הגשמה ודרך חיים שאני כל כך נהנה ממנה. זאת רק ההתחלה.
יובל עבאס
17/5/2015

 


הפעם הראשונה, היא תמיד מיוחדת, מתכוננים לקראתה (והפעם התכוננתי הרבה זמן), חשבתי על כל פרט, עבדתי קשה, roni singler
השקעתי ובכל זאת איזה לחץ, אפילו 111 נראה לי לא מספיק, ואז ברגע האמת כשנעמדתי שניה לפני, הלחץ התחלף בתחושת יעילות, כמו לפני משימה גדולה.
אמרתי לעצמי ״באתי רק כדי להנות״ שום דבר מעבר לא משמעותי, לתת את מה שאני יודעת לעשות, ולהנות, פשוט להנות, מהים, מהדרך ברכיבה ובריצה, מהשותפים לדרך ולשמחתי יש לי רבים ומהזכות שניתנה לי לחוות חויות כאלה.
אז גם אני אתמול הדבקתי על האוטו את הסימון וכן, אני מרשה לעצמי לקרוא לי טריאתלטית, זכיתי בזה ובעוד המון דברים בזכות זה.
תודה מיוחדת ל Asaf Cohen שמאמין בי הרבה יותר ממה שאני בעצמי, נמצא שם כדי להדריך, ללוות, לשמוע את הקיטורים ולנקות את כל הרעש וואו וכמה רעש יש הא…אבל בעיקר כדי לתמוך בתהליך שבלעדיו לא היה קורה כך, אם בכלל. מאוד מעריכה אותך.
ואחרון אבל הכי חשוב, לרוברטו שמאפשר לי להגשים חלומות, מעודד את השיגעונות שלי וממלא את מקומי בכל רגע שצריך.
אוהבת אותך!
רוני
16/5/2015

רוני

 


היי אסף,צחי גולדשטיין ממליץ על מאמנים לחיים
עכשיו אחרי שהלחץ ירד, רציתי להודות לך התמיכה והעצות ועל האופן שבו אתה מתייחס אליי ולספורט.
למרות שאני מתאמן איתך רק חודש אני מרגיש את ההשפעה החשובה והמשמעותית שהייתה לך עליי בכל אחד משלבי המירוץ וההכנה המנטלית שחשובה לא פחות.
אני מקווה להפוך את הספורט לשגרת חיים עבורי והתפיסה שלך מאוד עוזרת לי להכניס דברים לפרופורציה ולחשוב על ההמשך לטווח ארוך.
אז, תודה על הכל ונתראה באימון הבא, והבא, והבא….

צחי גולדשטיין


אסף היקר, 
החוויה של המחנה היתה בלתי נשכחת ואם לא היה זה היה הפסד גדול עבורי. אתה מנהיג ומוביל דרך מלידה. הארגון היה למופת, מבחינתי אפס תקלות. החברות שנרקמה בין האנשים הנפלאים היתה טבעית ותומכת מאד. שנת 2014 לא היתה קלה עבורך, אבל ידעתי שכמו בחיים של כל אחד מאיתנו, אם תדע להקשיב ללב ותהיה נחוש, תצא מחוזק ומודע יותר.

חכה, עוד לא נגמרה החפירה

המחנה הזה הוא תעודת הצלחה לדרך שלך ולמי שאתה. כל החברים הקרובים אלי יצאו בתחושת הישגיות, אושר ובעיקר הערכה רבה לך. 
והנה החפירה כבר מסתיימת… 
אז… מה לשפר? מבחינתי אולי יותר ליווי ברכיבה האופניים. הכביש היה מסוכן באיזורים מסוימים. 
ומה השתנה בי? שיפרתי משמעותית את השחיה והרכיבה. אבל זה משהו טכני… מהותית, השתנתה לי התודעה לגבי מה אפשרי עבורי ומה המשמעות של קושי. ועוד משהו קטן: לאורך חיי הכל היה מאד אינדיבידואליסטי, הכל לבד, רק אני,  ללא עזרה. נוכחתי במהלך המחנה שיש הרבה כוח לתמיכה שמקבלים מחברים וממאמן. אנחנו לא לבד בעולם הזה… 
זהו 
איזה מזל שהכרתי אותך. 
איזה מזל שאתה מאמין בי גם אחרי שאני ויתרתי. 
אתה איש נדיר שכנראה מגשים את הייעוד שלו בגלגול הזה ☀

http://www.youtube.com/watch?v=hAX2ku9ifEs&sns=em

!באהבה והערכה רבה


 

תותח,
במילה אחת – חוויה,
במשפט אחד – חוויה בלתי נשכחת,
בתמונה אחת –

המלצה על קבוצת טריאתלון

שמח להיות חלק ממשפחת ZEN ,
שמח מהדרך שבה אתה מוביל אותי ואת כולם ליעדים האישיים והקבוצתיים
שמח על ההקשבה, הנחישות, התמיכה, האמון והחיזוקים במהלך כל האימונים

 קבוצת ZEN  היא קבוצה מלוכדת של אנשים וחברים מדהימים, ואתה מנהל אותה ביד רמה ובצורה מושלמת.

תודה על הכל,
מתי המחנה הבא ?????

 בכבוד רב,

איציק פינקל
סמנכ”ל פיתוח עיסקי
אומניטק – ג’טרוהמלצה של חברת ריטליקס על קבוצת הריצהבזכות אסף למדתי איך לרוץ יותר נכון ובשליטה, מה שהוביל אותי להרבה פחות פציעות ממה שהיה לי בעבר והישגים. אסף תמיד מרבה בהסברים טכניים ומדעיים בשילוב של אימונים קבוצתיים מאוד כייפים.

תודה,

חברת ריטליקס

 

 

 

 

 


חברת אונידו רוצה להודות לא.א מאמנים על העבודה המשותפת עם אסף והצוות המקצועי unido
אשר הביאה את הצוות שלקח חלק בפעילות להישגים ספורטיביים, אך יחד עם זאת
תמורות “נלוות” כפי שהובטח על ידי אסף וצוות המאמנים:
תפוקה טובה יותר של העובדים, תחושת מסוגלות וגיבוש בין העובדים
העבודה איתם מומלצת בחום לכל חברה. 

בברכה
לירון להב
מנכ”ל אונידו

 


 

א א מאמנים … לחיים…verint

ברצוני להודות על 3 שנים של שותפות ואכפתיות יוצאת דופן בביסוס הרגלים של אורח חיים בריא לעובדי וירנט.
התוכניות שבניתם לעובדים בקבוצות המתחילים והמתקדמים היו מקצועיות ללא פשרות ועם זאת רואות כל עובד באופן אישי עם ליווי צמוד מעבר לשעות האימונים.
הראיתם שריצה היא לא יעד רחוק ובלתי ניתן להשגה בקבוצת “מתחילים בריצה” שלאחר לא מעט זמן הפכה לקבוצת ריצה נוספת שהעובדים החברים בה הרגישו סיפוק כדול בהשתייכות אליה.
התוצאות לא איחרו לבוא ועובדים מקבוצת המתחילים השתתפו ב”מרוץ מהר לעמק” המסורתי שאליו מתגבשות ויוצאות קבוצות עובדים בורינט. חברים בקבוצות השתתפו במרוצים ואף חצי מרתון.

אין ספק שדרכנו תיפגש גם בעתיד, 
תודה על המאמץ לגייס עובדים ויותר מכך להשאיר אותם קבוצות.

שנה טובה ומלאת בריאות וכושר,

יפעת

 


 

היקום, כדור הארץ, מזרח תיכון, ישראל, עולם המים, אשר, אסף, קבוצת נשים לייט. שנהב - על הטריאתלון באילת

אמצע יוני התחלתי… רצתי. הרמתי רגלים, שמרתי על קצב .התעייפתי, הזעתי, שאפתי, נשפתי , לקחתי אוויר ו.. המשכתי לרוץ. הקפדתי על אורך הצעד, דופק נמוך, יציבה נכונה, נשימה עמוקה. מדדתי מרחקים, עשיתי אינטרוולים, פארטלקים, עוד כמה דברים מוזרים ולא שכחתי להגיש דיווחים. 

חודש לתחרות- התחלתי לישון, הפסקתי לצאת בלילות, לשתות, לישון בשבתות. ביליתי בראש ציפור וגבעת המופעים יותר משביליתי עם חברים, מצאתי את עצמי עושה בשבוע שבעה אימונים, למרות שאמרו לי שהגעתי לקבוצת לייט נשים.

גריפה ימין, גריפה שמאל, גמעתי בריכה ועוד בריכה והופ שכחתי לנשום, לא נורא העיקר תנועה ארוכה, ניסיתי נשימה קדמית, בלעתי מים לריאה השמאלית. עכשיו כל הפעולות יחד: והנה אני מנסה לצוף, לתפוס מים, לספור נשימות, לעשות כמה שפחות תנועות. המשכתי לשחות, ועכשיו אני סרגל, עכשיו אני משוט, עכשיו אני סתם צב שמן שלא מתקדם ומקבל מכות.

חטפתי היפר וונטילציה, אז ישרתי מרפקים, החלפתי הילוכים. קלים, קשים, פלטה קטנה, פלטה גדולה. שמרתי על קדנס גבוה- למדתי מושגים חדשים.  איבדתי תחושה במקומות שלא ידעתי שקיימים. נתקעתי בעמודים , עליתי על ג’יפה, נכנסו לי קוצים, קניתי פנימיות בקצב שבו אני הולכת לשירותים. למדתי להחליף גלגלים כלומר להיות נחמדה לגברים זרים. כמעט פעם בשבוע הסתובבתי ברחוב החשמונאים, יצאתי משם עם שקית של משאבה, שרוכונים, גופיה, מכנס רכיבה ועוד מספר אביזרים שפשוט ממש, אבל ממש חייבים.

שמחתי, התייאשתי, צחקתי, כאבתי, התייעצתי,  למדתי,  התעצבנתי, הפנמתי, נהנתי.

ו…
עשיתי את טריאתלון אילת, ושבוע נשארתי עם חיוך שלא ירד לי מהפנים
תודה לאסף ולקבוצת נשים המדהימה שלי!
שנהב


 

תודה לכם מאמנים לחיים היקרים על כך שבזכות הדרבון שלכם נכנסנו לכושר! ממליצים על קבוצת הטריאתלון שלנו

הצוות שלנו ב easywed רגיל לקום מאוחר ולעבוד עד השעות הקטנות של הלילה ובזכותכם פעם בשבוע כל הצוות משנס מותניים, משכים קום ומתחיל לרוץ!
בעולם המטורף של היום זה לא מובן מאליו לקחת פסק זמן מהעבודה כדי לדאוג קצת גם לעצמנו, ואתם הפכתם את כל נושא הריצה לחווייתי, כיפי ובעיקר מגבש.

אז תודה שעזרתם לנו לרוץ קדימה! אתם נהדרים!

צוות easywed, ארגון חתונות.

 

צרפו אותי לקבוצה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.


טיפים ועידכונים מעולם הטריאתלון

חוויה טובה לכולם!

יחד עם מקצועיות ובטיחות, אנחנו מביאים את עצמנו למקומות חדשים, לסיפוק, להישג והגשמה. ב zen אנו בונים בסיס של אורח חיים על פי מה שאנחנו מאמינים בו ומסגלים לעצמנו את מה שאנו רוצים לחיות.
במסגרת המועדון, בזכות התמדה ונחישות משותפת ובחברת אנשים טובה, כל אימון הופך לחוויה וההגשמה הופכת להיות חלק מהדרך. קראו עוד>>

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

התעדכנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו

תקנון
כל הזכויות שמורות © לזן, קבוצת טריאתלון, חוגי טריאתלון, מועדון טריאתלון, ריצה, שחייה ואופניים.
שיווק באינטרנט - Wisy / אתרים בליסינג – Wish Lease / בניית חנויות בוורדפרס – x-Press