תוכנית אירועים שנתית זן מאמנים לחיים

תכנית אירועים רב שנתית, מתעדכנת על פי לוח האירועים השנתי בארץ ומשלבת בתוכה אירועים בינלאומיים בהם ניקח חלק
תכנית האירועים מחולקת בהתאמה לאוכלוסית הספורטאים במועדון: רצים, רוכבים, טריאתלטים (ספרינט ואולימפי) וכן טריאתלטים וספורטאים שאוהבים את המרחק הארוך (חצי איש ברזל, איש ברזל)
בחירת האירועים נעשית על פי תכנון עומסים שנתי, חווית הספורטאים, הרגלי הספורטאים והרצונות שלהם… מה שיכול להכניס כל אירוע לתכנון ולהוציא אירוע אחר.
התכנון נעשה תקופה ארוכה מראש ומפורסם ביומן הפעילות של המועדון בגאנט הפעילות וכן בתכניות האימון המפורטות בטריינינג פיקס

האירועים בגאנט מחולקים לשלושה סוגים שונים:

אירוע מטרה-  צבוע באדום, מסומן באות A – אירוע שיא, אליו תכנית האימונים מכינה להשגת מירב היכולת הפיזית והמנטאלית- רוב הספורטאים במועדון יתכוננו לאירועים אלו.

אירוע בקרה-  צבוע בכתום, מסומן באות B – אירוע נבחר שלרוב יהיה קרוב מספיק לאירוע המטרה ויבחן את היכולות שלנו לקראת אירוע המטרה. על פי התוצאות באירוע זה נוכל לכוון יותר את ההכנה שלנו כדי להגיע לאירוע המטרה בצורה מיטבית. מומלץ להגיע לאירוע זה כחלק מההכנה ולא לפסוח עליו.

אירוע מבחן-  צבוע בירוק, מסומן באות C – כחלק מביצוע תכנית האימונים אנו משתתפים גם באירועים מעין אלו, כדי לחוש את האווירה התחרותית, להנות מהלוגיסטיקה והבטיחות המתאפשרות לנו בזכות מארגני האירוע וכן לבחון יכולת מסוימת בביצועים האישיים כחלק מתהליך ההכנה הכללית לאירוע המטרה. אפשר להתייחס לאירוע כזה כאימון מורכב ומושקע ברמה הלוגיסטית.

אירועים נוספים הכתובים בגאנט, עדין לא נבחרו כאירועים רשמיים בתכנית אך יכולים לשרת חלק מהספורטאים במועדון כאירועי חוויה או כתחליפים לאירועים אחרים המופיעים בתכנית.

כספורטאים במועדון חשוב לקיים שיחת חתך או וידוא תכנית אירועים שנתית אל מול המאמן, נקודת המוצא היא שכלל הספורטאים במועדון לוקחים חלק באירועים המתוכננים, אלא אם נאמר אחרת.
בהצלחה
אסף, בשם כל צוות זן מאמנים לחיים

את לוח התכנון (גאנט) ניתן לראות במחשב שולחני (לא בטלפון הנייד)

(בתחתית העמוד יש סרטון הסבר לצפייה בגאנט)

מלאו את הטופס לצורך עדכון באילו אירועים תרצו לקחת חלק
ניתן למלא את הטופס גם בקישור הבא>>

כל הזכויות שמורות © לזן, קבוצת טריאתלון, חוגי טריאתלון, מועדון טריאתלון, ריצה, שחייה ואופניים
גלילה לראש העמוד
X