זן מאמנים לחיים- מועדון ספורט שהוא בית

happiness is only real when sharedמועדון ספורט שהוא בית

זן מאמנים לחיים הוא מועדון ספורט, מקום בו אנשים בוחרים להיות חברים, אנשים בעלי מכנה משותף. לרוב, המכנה המשותף הוא הספורט. הרצון או הצורך להתאמן, להיות בכושר, להשתפר פיזית ובעיקר להרגיש טוב.

הטוב הזה קשור לרוב ביכולת הפיזית שלנו, לשיפור, אך הוא תמיד נתמך בסביבה המקיפה אותנו והסביבה הזו היא סוג של בית. ממש כמו שאמר כריסטופר מקנדלס “האושר אמיתי רק כשהוא משותף – Happiness only real when shared”. גם כאן, הביחד יוצר הרבה יותר מהדבר עצמו, מהאימונים ומההישג האינדבידואלי.

האווירה במועדון, החברויות הנרקמות בו, הקשר בינינו הספורטאים וכמובן עם הצוות המקצועי יוצר מקום מיוחד שהמטרה שלו היא ריפוד הטוב הזה סביבנו.

לאחרונה חזרתי מחופשה מאוד מרגשת ואינטנסיבית, עוצמת חוויה אדירה עלי ועל משפחתי ובאופן מיוחד חשבתי המון מחשבות על הבית על הארץ, על המועדון שלנו והפתיעה אותי המחשבה שמתוך כל החוויות שחוויתי (בין היתר חתונה של אחי במקום קסום בטוסקנה- איטליה…) התגעגעתי לשגרה, לבית, למועדון ולאנשים המרכיבים אותו – התמלאתי תחושות גאווה, געגועים והכרה שיש כאן משהו אמיתי, משהו מיוחד שבנינו ואנחנו ממשיכים לבנות בכל יום.

מועדון ספורט שהוא בית… נשמע קצת יומרני, אך במקום כזה יש ערב רב של אנשים, רצונות מגוונים, יכולות שונות ומטרות רבות ואנחנו לפעמים עלולים לאבד את הכיוון שלנו. אך הקו הכללי של המועדון אינו קשור לתחרות כזו או אחרת. אין כיוון ספציפי שהמועדון לוקח מלבד זה הקשור לחוויה שתיארתי לעיל. זה מה שחשוב וזה מה שמכתיב את הדרך- החוויה! הבחירה באירועים השונים מזינה את החוויה הזו שתשרת כמה שיותר חברים מהמועדון. אנחנו יכולים להתכונן לטריאתלון ספרינט או לישראמן, לרכיבה של שעתיים או של שמונה שעות. בסופו של דבר נתאים את תכנית האימונים למטרות הקבוצתיות המאוד מגוונות שיש כאן, כדי לשרת את המטרה האמיתית.

ובכל זאת, יש הבדלים בין הספורטאים, עומק, נסיון, אופי וגישות שונות לחיים ולספורט- לכל אחד ואחת יש מקום להביע ולהגשים את הרצונות בעזרת הצוות המקצועי, הניהול המקצועי וגם בעזרת החלק הבלתי נפרד שהוא כל אחד ואחת מכם- החומר האנושי שמרכיב את המועדון. כששואלים אותי “מה זה זן?” אני מיד מרגיש משהו- התחושה הזו היא היא הזן האמיתי, אך אם אני נאלץ לבחור מילים כדי לתאר- זן זה מרכז אנרגטי בו נמצאים אנשים שהם ספורטאים, או רוצים שספורט יהיה חלק מחייהם. כל אחד ואחת מתמלא באנרגיה הזו – פיזית וגם רוחני ויחד עם זאת תורמים את האנרגיה שלהם למרחב הזה. המקום הזה קסום בעיניי ואני בוחר להדגיש זאת מעבר לכל דבר אחר. יש המתחברים לאנרגיה הזו ויש כאלו הרוצים בעיקר להתאמן מתוך מטרה לשיפור פיזי, לעשות שיאים אישיים או לצלוח תחרות כזו או אחרת, הם בוחרים במועדון שלנו עם קשר מודע או בלתי מודע לאנרגיה האופפת אותו.

אנרגיה היא מנוע, מנוע פנימי שלי ושל המועדון הזה. אני משתמש במנוע הזה ככוח יומיומי, מעריך כל דבר המגיע לפתחי ומודה על מה שיש לי ולנו. לכן, אני פותח את הדלת, שמח לעזור, לקבל ולחבק את מי שרוצה להיות במחיצתנו.

אסף

 

Comments

comments

צרפו אותי לקבוצה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.


טיפים ועידכונים מעולם הטריאתלון

חוויה טובה לכולם!

יחד עם מקצועיות ובטיחות, אנחנו מביאים את עצמנו למקומות חדשים, לסיפוק, להישג והגשמה. ב zen אנו בונים בסיס של אורח חיים על פי מה שאנחנו מאמינים בו ומסגלים לעצמנו את מה שאנו רוצים לחיות.
במסגרת המועדון, בזכות התמדה ונחישות משותפת ובחברת אנשים טובה, כל אימון הופך לחוויה וההגשמה הופכת להיות חלק מהדרך. קראו עוד>>

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

התעדכנו גם בעמוד הפייסבוק שלנו

תקנון
כל הזכויות שמורות © לזן, קבוצת טריאתלון, חוגי טריאתלון, מועדון טריאתלון, ריצה, שחייה ואופניים.
שיווק באינטרנט - Wisy / אתרים בליסינג – Wish Lease / בניית חנויות בוורדפרס – x-Press